تاریخ ثبت: 1401/05/24

 

 با توجه به استقبال گسترده اساتید ، پژوهشگران ، کارشناسان و دانشجویان سراسرکشور از این رویداد علمی  و درخواست های مکرر نسبت به تمدید زمان برگزاری و مهلت ارسال مقالات ، بدینوسیله به اطلاع می رساند با توجه به تصمیم شورای سیاستگذاری کنفرانس زمان برگزاری به 30 شهریور ماه 1401 تغییر یافت.

 شایان ذکر است کلیه پژوهشگرانی که تا کنون موفق به ارسال مقالات خود نگردیده اند می توانند مقالات کامل (چکیده به همراه اصل مقاله) خود را حداکثر تا تاریخ 25 شهریور ماه 1401 از طریق پنل کاربری خود در سایت ارسال نمایند.

 


نظرات کاربران


ورود به سیستم

تاریخ های مهم


  • آخرین مهلت ارسال اصل مقالات1401/06/25
  • آخرین مهلت ثبت نام نهایی1401/06/29
  • کنفرانس1401/06/30

معرفی تهران

تلفیق طبیعت و صنعت برای بسیاری از برنامه‌ریزان داخلی که توسعه صنعت‌ و شهر را در افزایش فشرده کارخانه‌ها و برج‌ها می‌دانند و متعاقب این باور خود طرح‌هایی را برای ساخت صنایع در اطراف شهر و داخل آن ارائه می‌دهند شاید دور از تصور باشد در حالی که در بسیاری از کشورهای توسعه‌یافته برای رسیدن به توسعه پایدار طبیعت را کنار صنعت حفظ کرده و به آن بسیار پرداخته‌اند. به عنوان نمونه در برخی شهرهای آلمان صنایع و کارخانه‌ها داخل مزارع قرار گرفته و در این کشور طبیعت از قبل رشد صنعت آسیب‌ ندیده است؛ اصلی که در کلانشهرهای کشور به فراموشی سپرده شده و طبیعت فدای توسعه شهری و صنعت شده است.

ورود به سامانه داوری مقالات